O firmie


Firma MANS posiada wieloletnią praktykę w produkcji i handlu w branży grzewczej. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy pewni jakości naszych produktów oraz zapewniamy fachową i rzetelną obsługę.

Mamy dostęp do najnowszych technologii produkcji - nasze urządzenia są produkowane za pomocą nowoczesnych maszyn i wycinarek plazmowych a nasi pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta zawiera kotły z automatycznymi podajnikami paliwa spełniające wszystkie obecne przepisy i normy ekologiczne.

Firma z tradycją


Od najmłodszych lat miałem okazję obserwować rynek kotlarski . Dość szybko udało mi się połączyć pasję do nowych technologii z profesjonalną produkcją kotłów. W ten sposób powstała firma MANS.

Mam ogromny szacunek do potrzeb klienta, wierząc, że dobrze skonstruowany i odpowiednio dobrany produkt może służyć wiernie przez wiele lat.

Bardzo chętnie skontaktujemy się z Państwem aby ustalić dokładne potrzeby i wspólnie dobrać urządzenie, które w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom.

Osobiście dopilnuję aby każdy wykonany produkt były zawsze najwyższej jakości, a wszystkie zamówienia dopięte na ostatni guzik.


Piotr Manierski